Regulamin COVID-19

PROCEDURA ORGANIZACJI IMPREZ KULTURALNYCH (KONCERTY, SPEKTAKLE, INNE)
1.    Powołuje się koordynatora do spraw zdrowotnych, tj. do wykonywania zadań związanych z dbałością o zachowanie wszelkich ustalonych procedur. Funkcję koordynatora ds. zdrowotnych pełnić będzie koordynator imprezy.
2.    Zakup biletu i uczestnictwo w Wydarzeniu/ Spektaklu jest równoznaczne z akceptacją niniejszych procedur.
3.    Przy wejściu do budynku oraz na salę należy zdezynfekować dłonie środkiem dezynfekującym lub umyć ręce  w łazience
4.    Na terenie Wrocławskiego centrum Twórczości Dziecka obowiązuje noszenie maseczek. Maseczki powinny być również noszone przez widzów podczas trwania wydarzenia/ spektaklu
5.    Osoby oczekujące na wejście do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w czasie całego pobytu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.
6.    Zachęcamy do zakupu biletów online na stronie internetowej www.bilety.achteatr.pl
7.    Kasa Teatru jest czynna na 1 h przed rozpoczęciem spektaklu.
8.    Prosimy o stosowanie się do zaleceń obsługi widza, która kieruje Państwa na widownię.
9.    Obsługa wydarzenia wyposażona jest w maseczki i rękawiczki jednorazowe.
10.  Po każdym spektaklu obiekt jest dezynfekowany (toalety, klamki, poręcze).
11.  Udostępniamy połowę miejsc. Bezpośrednio obok siebie mogą usiąść osoby z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia, członkowie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnością w towarzystwie opiekuna.
12.  W trakcie wydarzenia, ze względów bezpieczeństwa, nie będą dostępne dla publiczności szatnie. Możliwe jest wnoszenie okrycia wierzchniego na widownię. W szczególnych przypadkach szatnia zostanie uruchomiona z wykorzystaniem co drugiego wieszaka.
13.  W przypadku potwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 uczestnika lub obsługi wydarzenia lista uczestników i pracowników udostępniona zostanie  odpowiednim pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.