Niezłe kwiatki, czyli Nowy w rodzinie Niedziela, 2 grudnia 17:00

Opowiada historię małej Kasi i jej rodziny, w której właśnie ma pojawić się tytułowy Nowy, czyli… młodszy brat. Dziewczynka nie potrafi poradzić sobie z zaistniałą sytuacją – od teraz będzie musiała dzielić się zabawkami oraz uwagą rodziców z najmłodszym członkiem rodziny. Boi się, że przestanie być dla rodziców najważniejsza, a młodszy brat „zepsuje ich rodzinę”. Dziewczynka złości się i smuci, jednak tato tłumaczy jej, że emocje  „to są takie… kwiaty, które kwitną w nas”, więc i o nie trzeba dbać, jak o każdy ogród. Czy mała bohaterka będzie potrafiła zaakceptować pojawienie się braciszka na świecie? Czy w jej ogrodzie zakwitną piękne, kolorowe kwiaty?

To historia o trudnych emocjach, których dzieci często nie rozumieją oraz o tym, jak sobie z nimi radzić. Ta wzruszająca opowieść nauczy najmłodszych widzów, że uczucia, które wydają się złe, mogą przemienić się w najpiękniejszy ogród świata – ogród miłości.

Dla kogo: dzieci +4

Czas trwania: ok. 45min

Czytaj więcej

 

Zakup biletów
93 dostępnych biletów

Bilet Karta dużej rodziny

obowiązuje rodziny 3+

13 PLN x

Bilet specjalny

Obowiązuje przy zakupie min. 5 biletów / uczestników warsztatów popołudniowych / pracowników firm partnerskich

17 PLN x

Bilet indywidualny

Obowiązuje zarówno dzieci jak i dorosłych

21 PLN x

Bilet URBANCARD Premium

Bilet URBANCARD Premium przysługuje posiadaczom Urban Card z aktualnym statusem Premium.

17 PLN x

Bilet dla czytelników

Przysługuje czytelnikom Działu Dziecięcego WBP oraz beneficjentom programu Obligacja Kulturalna MBP za okazaniem karty bibliotecznej.

17 PLN x